Secret-Weapon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secret-Weapon

Secret-Weapon clan
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Evo neka novost brko je citer

Go down 
4 posters

Da li da izbacimo brku iz klana ?
1. Da
Evo neka novost brko je citer Vote_lcap75%Evo neka novost brko je citer Vote_rcap
 75% [ 3 ]
2. Ne
Evo neka novost brko je citer Vote_lcap0%Evo neka novost brko je citer Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Obavezno
Evo neka novost brko je citer Vote_lcap25%Evo neka novost brko je citer Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Total Votes : 4
 

AuthorMessage
_-SW-_Warrior.x
Admin
Admin
_-SW-_Warrior.x


Posts : 168
Join date : 2007-08-05
Age : 32

Evo neka novost brko je citer Empty
PostSubject: Evo neka novost brko je citer   Evo neka novost brko je citer Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 2:45 pm

Evo danas iznacuje brku PB zbog multi hacka na hq pa poslje opet na rifle only
Back to top Go down
https://secret-weapon.bosnianforum.com
BrkO.
Samo pogledajte sta pise ispod maceva
Samo pogledajte sta pise ispod maceva
BrkO.


Posts : 117
Join date : 2007-08-29

Evo neka novost brko je citer Empty
PostSubject: Re: Evo neka novost brko je citer   Evo neka novost brko je citer Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 2:49 pm

Glasam za da Smile
Back to top Go down
V1ru5
Ucitelj
Ucitelj
V1ru5


Posts : 358
Join date : 2007-08-05

Evo neka novost brko je citer Empty
PostSubject: Re: Evo neka novost brko je citer   Evo neka novost brko je citer Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 4:29 pm

Brko mozes komtno izac iz klana ne zelimo citere u klanu nechu da cujem vishe o tebi. Evo neka novost brko je citer 203855 Evo neka novost brko je citer 224421 Evo neka novost brko je citer 224421 Evo neka novost brko je citer 224421 Evo neka novost brko je citer 224421
Back to top Go down
http://www.virus-vt.co.nr
omco

omco


Posts : 160
Join date : 2007-08-07
Age : 35

Evo neka novost brko je citer Empty
PostSubject: Re: Evo neka novost brko je citer   Evo neka novost brko je citer Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 4:42 pm

brko brko brko sine moj sto citas ti znas da ja prezirem citere ali trebao si koristiti novu verziju multihack-a imam ja kuci svojoj sve nove verzije i sve su isprobane na pb i nista.
p.s:ako ti budu trebali javi mi imas moj msn
Back to top Go down
BrkO.
Samo pogledajte sta pise ispod maceva
Samo pogledajte sta pise ispod maceva
BrkO.


Posts : 117
Join date : 2007-08-29

Evo neka novost brko je citer Empty
PostSubject: Re: Evo neka novost brko je citer   Evo neka novost brko je citer Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 6:09 pm

Nisam citao majke mi mile, samo imam problem sa grafikom, vidim kroz zidove... mora da je do graficke Shocked scratch lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Evo neka novost brko je citer Empty
PostSubject: Re: Evo neka novost brko je citer   Evo neka novost brko je citer Icon_minitime

Back to top Go down
 
Evo neka novost brko je citer
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava-BrkO.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secret-Weapon :: Ostalo :: Off topic-
Jump to: