Secret-Weapon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secret-Weapon

Secret-Weapon clan
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Slike u igrici

Go down 
3 posters
AuthorMessage
V1ru5
Ucitelj
Ucitelj
V1ru5


Posts : 358
Join date : 2007-08-05

Slike u igrici Empty
PostSubject: Slike u igrici   Slike u igrici Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 5:08 pm

Ovdje stavljajte slike slikane u novijim igricama i ostavite utisak isto cu ja i sad uradit Smile

Slike u igrici Th.dc4d72f354


dobra igra stvarno iskocis iz aviona onda mozes gdej hoces al ti najbolje kod zelenog jer je najsigrunije ja stalno na krov Smile.samo steta slabija mi graficka pa pola pusaka ne vidim smrccc:( Sad nisam vidio mp40 onda kar98k i garand al sam vidio tomson i colt 45 kao sto vidite na slici rendeer.onda uzmes mg raseta ko ludo al sto je najbolje nije lahko pobjedit svabe to i volim jer stvarno se treba potrudit pa im razvalit AA al najinteresantnije je to kad se prblizi svabi on na tebe leti kundakom onda ti nema spasa nego bjezat il pucat u njeg mene su tako uili 8-10 tako nekako ponavaljao vise put misiju a to je i cool da se moras potrudit .eto tolko od mene a vi stavljajte svoje znaci nove igre koje probate stavite ovdje sliku i dajte utisak
Back to top Go down
http://www.virus-vt.co.nr
Vido
Admin
Admin
Vido


Posts : 203
Join date : 2007-08-05
Age : 32
Location : Pula

Slike u igrici Empty
PostSubject: Re: Slike u igrici   Slike u igrici Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:51 pm

Neznam di bi ovo stavio pa eto ovdje. Čisti prikaz napredne fizike u igrama današnjice Very Happy

Slike u igrici Wfdw10
Back to top Go down
http://secret-weapon.110mb.com/
omco

omco


Posts : 160
Join date : 2007-08-07
Age : 35

Slike u igrici Empty
PostSubject: Re: Slike u igrici   Slike u igrici Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 4:53 pm

sta si mu to uradio vido isto koda oponasa spidermena lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Slike u igrici Empty
PostSubject: Re: Slike u igrici   Slike u igrici Icon_minitime

Back to top Go down
 
Slike u igrici
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» slike clanova

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Secret-Weapon :: _-SW-_ Warovi :: Slike warova i slike na cod2-
Jump to: